


Čovek treba uvek da pita. Ne kaže se džabe: "Ko pita - ne skita." Vidiš, našla sam, neko već pravi kozji sir, eno onako otprilike izgleda etiketa sa sira. I pošto sam odlučila da se bavim kozama (mnogo pametnije od mnogih ljudi), počela sam da se raspitujem šta i kako. I eto, prvo što su mi ljudi rekli, najbolje mleko, sir i meso je od koza koje zive u suvim predelima, tako da mi se čini da je ova dolinica na kraju koje piše Jasen pogodna za tako nešto. I onda još zasadim malo grožđa, smokvi, paradajza, raštana i ostalog što treba za ishranu....kupim motokultivator i eto!.....pozdravio me Thomas Moor
2 comments:
Imamo na Mosku jednu parcelu koju je otac primio kao poklon od rođaka, a ovaj mu je to poklonio samo da spriječi ekspanziju jednog drugog našeg rođaka. I otac počeo sa pripremama za neku vikendicu, ...
E, odlicno, ne treba vikendica, ali koze, i pas i loza i maslina, bastica za povrce...
Post a Comment