Wednesday, February 06, 2013
Auuu, koliko je vremena proslo od poslednjeg posta! Sta ima novo? Nista specijalno. Neko vece smo gledali americki film o Harviju i Dzojs koji su se smuvali tako sto je on pravio strip o sebi, a ona ga citala, drzala je knjizaru, i pozelela da upozna junaka stripa uzivo. Nakon sedam dana su se vencali. Ali ne zna se ko je veci "slucaj" od njih dvoje. Sto i jednu peripetiju i bolest prezivese. Prilikom prvog susreta joj je rekao da je uradio vazektomiju, ne zeli decu. Ali kad se razboleo, prijatelj im ostavi svoju devojcicu na cuvanje, jer je nije imao gde, majka ih ostavila, i tako usvoje devojcicu. E, pa mom dragom nas dvoje najvise licimo na taj par. Tako sada stoje stvari. Eto, Cica raste, dobra je ko hleb, "ko da nije nasa" zaista. Probacu da nadjem sliku iz tog filma. Evo ih, ovo su glumci, a njih dvoje su ostarili, izgledaju kao jos vece smlate.

Subscribe to:
Posts (Atom)