Odlicne fotke, ali ja dajem prednost onima koje smo mi napravili. A sa Rajca ih bas ima predivnih.
Znaš ti da budeš duhovita. Ima nekoliko tojih odličnih fotki, sa kišobranom.
Post a Comment
2 comments:
Odlicne fotke, ali ja dajem prednost onima koje smo mi napravili. A sa Rajca ih bas ima predivnih.
Znaš ti da budeš duhovita. Ima nekoliko tojih odličnih fotki, sa kišobranom.
Post a Comment