Thursday, January 17, 2008

Replika na.....


Ovo sam ja na Rajcu


Ovo je onaj čuveni slap...

A ovde smo pili pivo.....

2 comments:

Slavko said...

Odlicne fotke, ali ja dajem prednost onima koje smo mi napravili. A sa Rajca ih bas ima predivnih.

Slavko said...

Znaš ti da budeš duhovita. Ima nekoliko tojih odličnih fotki, sa kišobranom.