My Story
Saturday, January 05, 2008
Nisam odolela ni ovoj čestitki
Jer, kad on neće da je pošalje meni, onda ću ja sama sebi.
Ko nije za sebe, nije ni za druge, jel'da?
1 comment:
Milutin
said...
Bata Mlato, evo pisi ti ovde kad vec ja ne mogu kod tebe. Vracam ovlascenja
January 09, 2008
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
About Me
Milutin
View my complete profile
Blog Archive
►
2013
(1)
►
February
(1)
►
2011
(1)
►
May
(1)
▼
2008
(27)
►
October
(1)
►
April
(4)
►
March
(6)
►
February
(11)
▼
January
(5)
Akatist Presvetoj vladičici našoj Bogorodici (odlo...
Replika na.....
My birthday wishes
Nisam odolela ni ovoj čestitki
Ukradeno sa bloga Sv. Mlate
►
2007
(18)
►
December
(5)
►
November
(1)
►
September
(1)
►
August
(4)
►
July
(7)
Links
Moj album
montazne kuce
snauceri - ulepsavanje
basta u saksiji
pletenje
1 comment:
Bata Mlato, evo pisi ti ovde kad vec ja ne mogu kod tebe. Vracam ovlascenja
Post a Comment