Saturday, January 05, 2008

Nisam odolela ni ovoj čestitki


Jer, kad on neće da je pošalje meni, onda ću ja sama sebi.
Ko nije za sebe, nije ni za druge, jel'da?

1 comment:

Milutin said...

Bata Mlato, evo pisi ti ovde kad vec ja ne mogu kod tebe. Vracam ovlascenja