Eto, ne nadjoh ovce, tj. nisam uspela da ih uslikam...;-) ali, uporedi, ipak je drugacije. Oseca se blizina mora i na slikama dole...
Post a Comment
1 comment:
Eto, ne nadjoh ovce, tj. nisam uspela da ih uslikam...;-) ali, uporedi, ipak je drugacije. Oseca se blizina mora i na slikama dole...
Post a Comment