Tuesday, February 05, 2008

Zlatar (bez ovaca)





Ovo je put do blizu kuće, i planina pod snegom, baš tako izgleda. Desno je selo, baš su takve kuće.

1 comment:

Milutin said...

Eto, ne nadjoh ovce, tj. nisam uspela da ih uslikam...;-) ali, uporedi, ipak je drugacije. Oseca se blizina mora i na slikama dole...