Tuesday, February 19, 2008

Pozajmljeno....

U čovjeku se dijete rađa,
u djetetu se čovjek krije,
od snova njihova je građa,
i ništa jače od njih nije.

L. Paljetak, Čovjek i dijete


Već je vrime da se pomirim sa svitom
tiho k'o da zaronim na dah
u svemu sad mogu naći nešto lipo
i reći živote dobar ti dan.

No comments: