Wednesday, August 01, 2007
Istina o Dučiću
"Дучићу свака част на језику, на већем дијелу поезије и на путописима. "Благо цара Радована" је претенциозни шит. Знамо да је Дука био швалер (ни жене пријатеља му нису биле мрске), знамо да је био искомплексиран па је свугдје тврдио да је из Дубровника, а не из Хрупјела, знамо да ни рођеног сина није признао... Да не идем даље - мени је гротескно када прочитам шта он пише о женама."
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment